Bajkowy pokój św. Mikołaja w Gemini Park.

Galeria Gemini Park Tarnów zaprasza w dnia 3 i 6 grudnia w godzinach od 13.00-19.00 do Bajkowego Pokoju Mikołaja, który jak co roku, rusza w podróż z prezentami, aby każdy podarunek dotarł na czas i dawał wszystkim dużo radości! Tym razem zaprosi wszystkich na spotkanie, które odbędzie się w… przytulnym otoczeniu jego domu tuż przy strefie restauracyjnej centrum handlowego! Nie zabraknie również atrakcji.

Wiadomo, że Święty Mikołaj jak mało kto, zna się na prezentach. Jednak w każdym zakątku Świata ma on swych pomocników, którym pokazuje jak stworzyć wyjątkowy prezent. I tak też będzie w sobotę, 3 grudnia w Gemini, podczas warsztatów, na których będzie można przygotowywać piękne, świąteczne i personalizowane ramki na zdjęcia. Ponadto, każdy kto odwiedzi tego dnia Bajkowy Pokój Mikołaja, będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i zabrać je od razu ze sobą do domu. Fotografia będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania.

W sobotę będziemy również wspólnie malować szerokie na ponad 4 metry, dwustronne świąteczne graffiti. A pomoże nam w tym ilustratorka Klaudia Kozińska. To jednak nie wszystko, ponieważ we wtorek 6 grudnia, Mikołaj odwiedzi Gemini Park po raz drugi! Będzie to idealna okazja, aby wysłuchać jego historii, usiąść na kolanach i opowiedzieć o swoich marzeniach. Dodatkowo, Mikołaj będzie czytał bajki, a także rozdawał słodkości. 

Zarówno 3, jak i 6 grudnia Mikołaj na życzenie rodziców, wręczy dzieciom prezenty. 

www.tarnow.gminipark.pl