Babskie Poniedziałki w Kinie Millennium powracają!

Do kina Millennium powraca największe kobiece wydarzenie w regionie, czyli “Babskie Poniedziałki” na które zaprasza Centrum Sztuki Mościce. Już 13 września w programie wieczoru dla wszystkich Pań odbędzie się seans filmowy “Teściowie” i wyjątkowy kiermasz. 

O godzinie 17.00 będzie można skorzystać z kiermaszu natomiast o 18.00 i 20.00 na ekranach kina Millennium pojawi się film “Teściowie” w reżyserii Kuby Michalczuka ze wspaniałą plejadą polskich aktorów. W rolach głównych zobaczymy: Maję Ostaszewską, Izabelę Kunę, Marcina Dorocińskiego i Adama Woronowicza. Fabuła komedii opowiada tak naprawdę historie, które czasem naprawdę się zdarzają. Odwołany ślub a wszystko zamówione, goście przybyli, kapela gotowa zagrać pierwszy taniec, a młodej pary brak. Co więc należy zrobić. Skoro dwie rodziny, który miały się poznać, współtowarzyszyć i co najważniejsze wspierać przyszłych nowożeńców różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamienią się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary…. jak zakończy się ta nie-romantyczna komedia? O tym przekonajcie się same drogie Panie. 

Wszystkie zainteresowane osoby wystawieniem się podczas Babskich Poniedziałków proszone są o kontakt telefoniczny 14 633 46 10 lub mailowy na adres: k.piszczek@csm.tarnow.pl

Wystawienie się na kiermaszu jest płatne. Bilety do nabycia – TUTAJ

źródło/www.csm.tarnow.pl