BABSKI PONIEDZIAŁEK – 7 URODZINY!

Już 8 marca o godzinie 18.00 w Centrum Sztuki Mościce zapraszamy po długiej przerwie na kolejne spotkanie w ramach Babskich Poniedziałków. Będzie to nie tylko spotkanie przy dobrym filmie o tematyce kobiecej ale przede wszystkim przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń. Liczymy, że nasz co poniedziałkowy cykl pozwoli choć na chwilę oderwać od trudów codziennego życia i w damskim gronie znaleźć czas na rozmowę i dobry film. Tym razem czekają na panie drobne upominki z okazji 7 urodzin naszego wydarzenia oraz  Dnia Kobiet. Serdecznie zapraszamy!

O filmie – WŁOSKIE WAKACJE:

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia odezwać się do ojca i namówić go do sprzedaży domu. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać odpowiednie papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu niż zakładali i przeprowadzić gruntowny remont, aby sprzedać posiadłość. Wspólne prace idą naprawdę źle, ale zagubionym mężczyznom z pomocą przychodzą mieszkańcy pobliskiego miasteczka, w tym Natalia, właścicielka lokalnej restauracji. Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że tu czas płynie inaczej, to co wydawało się ważne, może poczekać, a Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa.

Od godziny 17.00 zapraszamy na kiermasz w holu Centrum Sztuki Mościce. Cena biletu: 10 zł …i niespodzianka. Sprzedaż biletów: on-line: www.csm.tarnow.pl i Kasa CSM, przy ul. Traugutta 1, 33 – 101 Tarnów, tel. 14 633 46 04, mail: kasa@csm.tarnow.pl

Kasa czynna: poniedziałek – piątek 10.00 – 20.00, sobota – niedziela 15.00 – 20.00.