Anna Maria Jopek na “zielonym dachu” teatru.

Wyjątkowe wydarzenie – dodatkowy koncert Anny Marii Jopek na dachu teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie kwintet – akustycznie, który odbędzie się 13 września, o godzinie 20:00.

To szczególna okazja by posłuchać wyjątkowej muzyki Anny Marii Jopek w klimatycznej przestrzeni zielonego dachu. Wszystkich, którzy ze względu na obostrzenia nie zdołali zakupić biletów na pierwszy koncert oraz każdemu kto chciałby uczestniczyć w tak niepowtarzalnym spotkaniu z artystką, która wraz z zespołem przygotowuje niezwykły koncert unplegged i wykona swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach gorąco polecam to wydarzenie – mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny.

Anna Maria Jopek – wokalistka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów min. Pat Metheny, Youssu’n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone. Zaśpiewała duet ze Stingiem i pojawiła się na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall czy Deakin Edge w Melbourne. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Tylko w Polsce jej płyty rozeszły się w milionowym nakładzie, jednak jak sama przyznaje najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi.

Terminy koncertów: 
– Anna Maria Jopek z zespołem: 13 września, godz. 17:00, Duża Scena (UWAGA, przesunięcie z godz. 19:00),
– Anna Maria Jopek kwintet – akustycznie: 13 września, godz. 20:00, Scena na Dachu. W razie niesprzyjających warunków pogodowych Duża Scena*

Rezerwacje i sprzedaż biletów w tarnowskim teatrze. Tel. 784 976 025, 668 323 998
Bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/

Bilety na  koncert o godz. 20:00 w cenie*100 zł* od osoby.

Serdecznie zapraszamy na Mickiewicza 4!