Zmiana organizacji ruchu na Lwowskiej.
W piątek 17 lipca nastąpi zmiana organizacji ruchu na tymczasowym rondzie u zbiegu Lwowskiej, Słonecznej i Orkana. Jest to związane z kolejnym etapem rozbudowy tego odcinka ulicy.
Zgodnie z informacją przekazaną przez wykonawcę, od piątku przywrócona zostanie pełna kierunkowość na wlocie ulicy Orkana – kierujący, poruszający się od strony Woli Rzędzińskiej, będą mogli pokonać skrzyżowanie również w relacji na wprost i w lewo. W rejonie wiaduktu kolejowego roboty prowadzone będą na środkowej części jezdni, ruch na odcinku od ronda tymczasowego do ronda Zesłańców Sybiru zostanie utrzymany w dwóch kierunkach.
Piesi będą mogli pokonać odcinek między rondami północną stroną ulicy Lwowskiej. Kierujących prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do nowego, tymczasowego oznakowania.
www.tarmow.pl
