Rozmarzone poranki w kinie Marzenie.
Zapraszamy najmłodszych na pierwsze w 2025 roku spotkanie z cyklu Rozmarzone poranki w kinie Marzenie. Sobotnie przedpołudnie 18 stycznia, (godz. 11:00) spędzimy bawiąc się w przestrzeni kina (około 20 minut), a na dużym ekranie obejrzymy polską, uroczą animację „Basia – Radzę sobie! – zestaw 5”, (reż. M. Wasilewski, Ł. Kacprowicz). Energiczna i rezolutna Basia dobrze wie, czego chce. Jakie przygody Basi i jej miśka Zdziśka zobaczymy tym razem?
Filmy w zestawie:
Narty
Opiekunka
Remont
Telefon
Wyprawa do lasu
,,Basia. Radzę sobie!” to zestaw filmów animowanych przedstawiający przygody tytułowej bohaterki w codzienności współczesnego przedszkolaka. Basia pokazuje perspektywę pięciolatki, która radzi sobie z wyzwaniami takimi jak: remont i zmiana mieszkania, nauka nowych umiejętności, odnajdywanie się w relacjach z innymi.” Dystrybutor Młode Horyzonty
Zapraszamy na pokaz przedpremierowy!
Termin: 18 stycznia | godz. 11:00 Wiek uczestników: 3-6 lat Bilety: 20/22 zł Czas trwania animacji: 52’
W celu zakupienia biletów oraz uzyskania więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.kinomarzenie lub kontakt telefoniczny 14 688 88 85.
Kino Marzenie
