„TARNINOWE KORALOBRANIE”.

W sobotę, 20 sierpnia w godzinach od 11.00-16.00 w Centrum Wypoczynku i Rekreacji Kantoria przy ul. Piłsudskiego odbędzie się „Tarninowe Koralobranie”, które jak co roku będzie połączone ze śniadaniem na trawie.

Podczas “Tarninowego Koralobrania” nie zabraknie konkursów kulinarnych: „Śniadanie zero waste”, „Witaminowa pocztówka” i „Tarnów do zjedzenia”, gdzie będzie można wygrać kosze piknikowe oraz wiele innych nagród. Aby wziąć udział w konkursie należy przynieść ze sobą kocyk oraz produkty do przygotowania konkursowych kanapek. Tradycyjnie podczas imprezy odbywać będą się warsztaty koralowe, będzie można wziąć udział w warsztatach „Zero Waste” oraz przyjrzeć się pokazom tańca.

W namiocie Straży Miejskiej będzie okazja do oznakowania roweru oraz zarejestrowania psa. Do wspólnej zabawy dołączy także Tarnowski Azyl dla Zwierząt, by powiedzieć jak wygląda proces adopcji czworonoga. Najmłodsi skorzystają z biegów rekreacyjnych, organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów i MLUKS Tarnów. Czekać na nich będą też PoKlocki, czyli mobilny plac zabaw złożony z ogromnych piankowych klocków, animacje oraz konkursy z nagrodami.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Tarnowa. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, impreza może zostać odwołana lub przeniesione na inny termin.