Karta podarunkowa do Teatru Solskiego oryginalnym prezentem dla najbliższych.

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie proponuje zakup karty podarunkowej na sztukę – spektakl, jako oryginalny prezent świąteczno – noworoczny dla rodziny, przyjaciół i znajomych. To także atrakcyjna propozycja dla firm, które poszukują podarunków dla swoich pracowników i partnerów biznesowych.

W bieżącym roku rzadko mieliśmy okazję spotykać się w teatrze. Wierzymy, że kolejny 2021 rok umożliwi nam częstsze granie w siedzibie i już planujemy dla Państwa bogaty repertuar. Wszystkich stęsknionych za teatrem, zapraszamy na Mickiewicza 4 po karty umożliwiające oglądanie przedstawień w długiej perspektywie czasowej. Do każdego zakupu przekażemy kalendarz teatralny/ – mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny tarnowskiego teatru.

Szczęśliwy posiadacz karty sam wybiera spektakl i termin, w którym zrealizuje swój prezent. Kartę podarunkową można doładować dowolną kwotą. Istnieje możliwość sprawdzenia ile środków pozostało do wykorzystania na karcie i doładować ją w razie takiej potrzeby. Karta umożliwia zakup biletów na wszystkie spektakle i wydarzenia, których organizatorem jest Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Karty dostępne są w kasie biletowej Teatru przy Mickiewicza 4. Kasa czynna od pon – pt, od 8:00 – 16:00.
Kontakt: 14 688-32-87, kom. 668-323-998, 784-976-025.

Zapraszamy serdecznie!

Fot. Paweł Topolski