Przegląd horrorów w Kinie Marzenie.

Jesteś fanem filmu z dreszczykiem? Tarnowskie kino Marzenie zaprasza na przegląd horrorów, które odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia bieżącego roku. Seanse rozpoczną się w wybranych dniach o godzinie 19:30.

Zaprezentują się m.in. „Delirium” wyprodukowane przez samego Leonardo DiCaprio, „Zemsta”, będąca debiutem francuskiej reżyserki Coralie Fargeat, „Autopsję Jane Doe” André Øvredala z Emilem Hirschem i Brianem Coxem w rolach głównych oraz „Piła mechaniczna 3D”, czyli jeden z najbardziej przerażających horrorów wszech czasów. Te cztery filmy przedstawią różne oblicza tak lubianego wciąż przez widzów “strasznego” gatunku.

Cena pojedynczego biletu to 14,99 zł.

Harmonogram projekcji:

  • 17 sierpnia – „Autopsja Jane Doe”

Lubisz ciekawe horrory? Ten dreszczowiec jest dla Ciebie! O czym opowiada? Na kompletnym pustkowiu znaleziono cało kobiety, a wszystkie wskazówki pokazują, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Zadaniem dwóch patologów – ojca i syna jest podjęcie się zbadania sprawy – im dalej brną w autopsję zwłok denatki tym więcej dziwnych rzeczy zaczyna się dziać…

  • 18 sierpnia – „Delirium”

Główny bohater kilkanaście lat spędził na leczeniu zamkniętym w zakładzie psychiatrycznym. Po pewnym czasie lekarze pozwolili mu opuścić szpital i zamieszkać w domu po zmarłych rodzicach, ograniczając opiekę wyłącznie do codziennego telefonicznego nadzoru. Na samym początku opuszczony dom budził wielki zachwyt. Jednak po pewnym czasie mężczyzna odkrywa, że dzieją się w nim dziwne niepokojące rzeczy, które zaczyna odczuwać na własnym ciele. Czy to wszystko dzieje się naprawdę? Czy jest może jedynie jego wyobraźnią?

  • 19 sierpnia – „Zemsta”

Do luksusowego położonego na  odosobnieniu domu, Richard zabiera swoją kochankę Jen. Romantyczny czas spędzony we dwoję przerywa niespodziewanie przyjazd bogatych i uprzywilejowanych kolegów Richarda. Jen pada ofiarą ich rozbudzonych żądzy, a przerażeni i spanikowani mężczyźni  postanawiają w akcie desperacji pozbyć się jej raz na zawsze. Jest to produkcja trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty film spod znaku „revenge movies”.

  • 20 sierpnia – „Piła mechaniczna 3D”

Dwadzieścia lat temu w małym miasteczku Newt w Teksasie doszło do tragicznego zdarzenia. Patologiczna rodzina Sawyerów przyciągnęła turystów, zaraz po czym bezlitośnie ich mordowała. Najbardziej brutalny Leatherface był uzbrojony w piłę mechaniczną i nosił maskę zrobioną z ludzkiej skóry. Po pewnym czasie “niebezpieczna” familia została zniszczona przez okolicznych mieszkańców, ale jak się okazało na wolności pozostało małe dziecko – członek “brutalnej” rodziny. Dziewczynka o imieniu Heather, została potajemnie adoptowana przez Gavina i Arlene. Po 20 latach dziewczyna dowiaduje się o adopcji i spadku jaki pozostawiła jej biologiczna rodzina. Wraz ze swoim chłopakiem i 3 przyjaciół wyrusza do Newt, by zobaczyć ogromny stary dom po babci. Gdy dociera na miejsca sama udaje się, by zwiedzić odziedziczone włości. Nie jest jednak świadoma, że gdy otworze drzwi – stanie się coś najbardziej przerażającego? I powróci historia sprzed lat….