“Z pasją po zdrowie”.

W sobotę, 25 września w I Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie a dokładnie na terenie dziedzińca i hali oraz w Amfiteatrze Letnim przy ul. Kopernika odbędzie się piknik „Z pasją po zdrowie”. Organizatorami wydarzenia są: Uczniowski Klub Sportowy Jedynka przy I LO, Fundacja Małgorzaty Glinki oraz Canpack.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 blokiem sportowym, w czasie którego będzie można sprawdzić się w tańcu – zumbie i w belgijce (tańcu belgijskim) oraz aerobiku. Z kolei od 12.00 do 14.00, w Amfiteatrze Letnim pojawią się warsztaty z pantomimy i spotkanie z mimem. Przez cały czas trwania pikniku – będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad rehabilitantów tarnowskiego Centrum Rehabilitacyjnego Reha Medica (wstępne badanie fizjoterapeutyczne, profilaktyka schorzeń kręgosłupa, kinesiotaping medyczny, ocena wad postawy u dzieci).

Na najmłodszych czekać będą na dziedzińcu liceum, dmuchańce, malowanie twarzy oraz wiele innych bezpłatnych atrakcji. W hali I LO odbędzie się turniej rodzinny siatkarskich „trójek”. Jak mówi Urszula Świerczek, prezes UKS Jedynka przy I LO w Tarnowie – Organizowany przez nas piknik przeznaczony jest dla wszystkich tarnowian, od przedszkolaków do seniorów. Czeka na nich wiele atrakcji, jak również smakołyki i pyszna kawa.

źródło/www.tarnow.pl