Wyjątkowy projekt na szczytny cel – Medi-Optyka Salon Partnerski Varilux Tarnów.

 
 

Polska Fundacja Kultury i Rozwoju zaprosiła do swojego projektu tarnowski Medi-Optyka Salon Partnerski Varilux, jako jedyny w Małopolsce salon Partnerski Varilux, który otoczy bezpłatną opieką okulistyczną oraz wykona w prezencie okulary dla osób najbardziej potrzebujących wyznaczonych przez Was.

W obecnej sytuacji związanej z pandemią covid-19 wielu z nas podczas zwiększonej aktywności pracy zdalnej potrzebuje wsparcia w postaci okularów. Wiele osób znalazło się w trudnej sytuacji życiowej, finansowej i nie mogą sobie pozwolić na okulary żeby dobrze widzieć dlatego właśnie jesteśmy potrzebni. Zgłaszajcie potrzebujących – dzieci, dorosłych czy też seniorów. Jeśli wiecie o takich potrzebujących osobach skontaktujcie się z nami – pod numerem telefonu 668 266 224.

WSPÓLNIE Z WAMI POMAGAMY CAŁY ROK!

Pomagamy nie tylko „od święta”.  START 15.12.2020 – META 15.12.2021. RZEZ CAŁY ROK RAZ W MIESIĄCU JEDNA OSOBA potrzebująca otrzyma pakiet opieki okulistyczno-optyczne.

Raz w miesiącu za Waszym udziałem zaprosimy wyznaczoną przez Was osobę do naszego salonu; zrobimy specjalistyczne badanie wzroku oraz wykonamy w prezencie niezbędne okulary. Każdorazowo będziemy za zgodą osoby obdarowanej informować Was o kolejnej osobie w każdym kolejnym miesiącu która otrzyma niezbędne okulary.

JAK MOŻECIE POMÓC?

Jeśli potrzebujecie zmienić okulary lub zrobić nowe wybierzcie nasz salon, przyjdźcie i zamówcie okulary, a z każdego takiego zakupu przeznaczymy cegiełkę na okulary dla osób potrzebujących. Zyskacie specjalistyczny certyfikowany produkt w postaci okularów a dodatkowo pomożecie innych. Nawet jeśli sami nie potrzebujecie okularów poinformujcie o tej akcji swoich bliskich, rodzinę, przyjaciół, udostępnijcie tego posta, powiedzcie innym. Każdy jest ważny bo każdy zakup to dodatkowa cegiełka dla osób potrzebujących. Nasz zespół który jest do Waszej dyspozycji: lekarze okuliści, optycy, ortoptyści, refrakcjoniści, jesteśmy z Wami i dla Was.

Medi-Optyka Salon Partnerski Varilux Tarnów ul. Krakowska 53, tel.668-266-224.

MY POMAGAMY – POMAGAJCIE Z NAMI