TarnOFFska Przestrzeń Tańca – Ogród Sensoryczny.

Tarnowskie BWA serdecznie zaprasza do Parku Strzeleckiego, a dokładnie Ogrodu Sensorycznego, na zajęcia taneczne odbywające się w ramach TarnOFFskiej Przestrzeni Tańca. Warsztaty będą miały miejsce jeszcze w dwie ostatnie środy września o godzinie 18:00, które poprowadzi Karolina Mika. Wstęp wolny.

Podczas zajęć poznamy podstawy tańca współczesnego, pobawimy się ruchem i popracujemy nad świadomością ciała w oparciu o krótkie kombinacje taneczne oraz improwizację. W przypadku niesprzyjającej pogody zajęcia mogą być odwołane.

Karolina Mika jest dyplomowaną instruktorką tańca współczesnego oraz tancerką krakowskiego Teatru Tańca DF. W 2007 roku rozpoczęła pracę w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie prowadząc zajęcia w młodzieżowym Teatrze Tańca IKA. Obecnie prowadzi treningi tańca współczesnego w Tarnowie. Doskonali się w technikach: contemporary, jazz, modern jazz, technique modal underground, afro jazz, hip hop new style, popping, locking.
Z inicjatywy Karoliny w 2016 roku powstała w Tarnowie grupa tańca współczesnego MIKATAN działająca przy Studio TANecznik. W grupie tańczą dzieci i młodzież od 10 roku życia.

Jest również pomysłodawczynią projektu TarnOFFska Przestrzeń Tańca, który zakłada wykorzystanie przestrzeni miejskiej w celu zjednoczenia środowiska tanecznego. Powstał, aby promować ruch, rozwijać w kierunku tańca oraz zapewnić alternatywną formę rozrywki dla mieszkańców miasta Tarnowa.

Projekt finansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

Fotogaleria

Ewa Łączyńska-Widz, dyrektorka Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie