Rodzinny Piknik na Rynku.

Pałac Młodzieży i Rada Osiedla Starówka zapraszają w sobotę 20 maja o godz. 15.00 na tarnowski Rynek na Piknik Rodzinny. Podczas wydarzenia – atrakcje, nie tylko dla najmłodszych.

To już nowa, świecka tradycja – przejmujemy płytę tarnowskiego Rynku o godz. 15.00 i zapewniamy, że czas spędzony z nami to najlepszy wybór na weekendowe popołudnie. Będą zajęcia sensoryczne i manualne, pokazy robotów i nauka kodowania. Będzie można odkryć tajemnice labiryntu i sprawdzić swoje umiejętności w lingwistycznych quizach i logicznych łamigłówkach. Wspólnie ozdobimy kwiatowe donice i doniczki, które staną się jedyne i niepowtarzalne! To będzie prawdziwa sztuka w ogrodzie. Wśród propozycji są też gry i zabawy sportowe (koszykówka, piłka ręczna), plenerowe pokazy gimnastyki artystycznej, judo i szermierki. Nie zabraknie występów pałacowych solistek i solistów. Zobaczymy też prezentacje tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Poza tym pracownia modelarska udostępni auta zdalnie sterowane, zaprezentowany zostanie ponadto pałacowy dron oraz sensoryka dla smyka… Dla wielbicieli plenerowych działań plastycznych też mamy propozycję, ale to będzie niespodzianka. Pałac ciekawie dla ucha i oka. Będzie też coś smacznego o co zadba reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych.

Projekt współfinansowany z budżetu miasta Tarnowa

Partnerami w naszym przedsięwzięciu są ponadto: Rada Rodziców Pałacu Młodzieży, Muzeum Okręgowe w Tarnowie, Tarnowskie Centrum Kultury, Tarnowskie Centrum Informacji, Targowiska Miejskie oraz firmy: moje badyle, Jolmax i Cerber.

www.pm.tarnow.pl