Kolejny remis w Jaskółczym Gnieździe.

Za nami XI kolejka zmagań w 3 Lidze. Piłkarze Unii Tarnów rywalizowali z KSZO Ostrowiec przy Z3.

Po raz kolejny ostatnie minuty spotkania przyniosły kibicom zgromadzonym przy Zbylitowskiej 3 wiele emocji. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Jaskółek zdobył w 93 minucie Maksymilian Starzyk. Drużyna Unii Tarnów dopisuje do swojego konta jeden punkt. W przyszły weekend Biało-Niebiescy zagrają na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska.

“Remis wywalczony w doliczonym czasie gry zamazuje obraz meczu. Mocno niemrawy początek gry zdecydowanie utrudnił nam dalszą część spotkania. Uważam natomiast, że od 15 minuty wybiliśmy wszystkie argumenty drużynie KSZO i nadawaliśmy ton grze. Szczególnie w drugiej połowie zamknęliśmy gości na ich połowie tworząc kilka groźnych sytuacji. Musi cieszyć fakt, że Unia nie poddaje się do samego końca, a taka postawa będzie zawsze ceniona przez kibiców. Teraz czeka nas szybka regeneracja i kolejne cele przed naszą drużyną. Dzisiaj mocno zależało nam na zwycięstwie oraz tym, aby wesprzeć w ciężkim okresie naszego zawodnika Michała Miłkowskiego, który w poniedziałek przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Cała Unia zawsze razem” – powiedział po meczu trener Radosław Jacek.

Uważam, że z perspektywy całego spotkania byliśmy drużyną lepszą nie tylko optycznie, ale również wykreowaliśmy zdecydowanie więcej w polu karnym gości. Niestety spotkanie ustawiła bramka stracona w pierwszych minutach spotkania. Musieliśmy gonić rywala. Szkoda, że nie udało się wyrównać wcześniej, a śmiem twierdzić, że 3 punkty zostałyby w Tarnowie– powiedział po meczu Paweł Węgrzyn.