MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA “BAMKSTERZY”

To wydarzenie się już zakończyło

Cykl “Goście Łukasza Maciejewskiego” wraca po długiej, przymusowej przerwie – i to od razu z gwiazdą pierwszej wielkości. 19 października bohaterką spotkania w kinie Millennium będzie Małgorzata Kożuchowska. Uwielbiana za role telewizyjne i kinowe, szanowana za wybitne kreacje teatralne. Małgorzata Kożuchowska jest również bohaterką książki Łukasza Maciejewskiego – “Aktorki. Odkrycia”. Filmowym pretekstem rozmowy będzie natomiast najnowszy film z udziałem bohaterki wieczoru – “Banksterzy” w reżyserii Marcina Ziębińskiego. 

BANKSTERZY”

Każdy z nas mógł paść ofiarą tego systemu!

Królikowski, Karolak, Zawierucha, Kożuchowska, Zawadzka, Lamparska i Frycz w filmie o machinacjach nieuczciwego systemu bankowego

900 000 polskich rodzin, które śniły o własnym domu, stało się ofiarami nieuczciwego systemu bankowego. Zamiast wymarzonego własnego miejsca zostali skazani na stres, a nierzadko również na długi. Wpadli w pułapkę międzynarodowych organizacji, bezwzględnych banków i cynicznej władzy. Od tamtej pory nasi znajomi, sąsiedzi, a często również my sami, zmierzamy się z niepewnością i złością na to, co nam zgotowano. Tę historię – prawdziwych ludzi, ich namiętności, dążeń, pragnień i tęsknot – przedstawiają „Banksterzy”, pełna napięcia, emocji i ludzkich dramatów produkcja z plejadą znakomitych aktorów w obsadzie. W filmie, który bezkompromisowo opowiada o systemie bankowym i chciwości, mającej wpływ na życie codzienne milionów z nas, zobaczymy m.in. Katarzynę Zawadzką, Antoniego Królikowskiego, Magdalenę Lamparską, Tomasza Karolaka, Jana Frycza, Małgorzatę Kożuchowską i Rafała Zawieruchę.

19 października 2020 r. godz. 18.00. 

Cena biletu: 20 zł normlany i 18 zł ulgowy.

 Sprzedaż biletów: on-line: www.csm.tarnow.pl i Kasa CSM. ul. Traugutta 1, 33 – 101 Tarnów, tel. 14 633 46 04

Więcej na: www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie